Návštevná kniha GTA.cz

Na otázky ohľadne inštalácie hry, HW požiadaviek, hrania samotnej hry, jej online verzie a pod. využívajte VÝHRADNE naše GTA fórum

Každý používateľ návštevnej knihy, ktorý zverejní svoj príspevok, automaticky súhlasí s týmito pravidlami. V prípade ich porušenia môže byť príspevok vymazaný, v horšom prípade Vám môže byť obmedzený prístup.

25/25
1000/1000

Stránka je chránená technológiou reCAPTCHA, a podlieha Zásadám ochrany osobných údajov a Podmienkam používania služby.

😃😂😛😎😉🙂😊😏😐🤨😔😕😱😤😬😡❤️👍
Morbellius
17. 4. 2023 16:51 Odpovedať
Zdravím, rád bych si spustil na svém notebooku GTA Vice city a San Andreas jelikož mám Win 10 64 bit home . Zkoušel jsem verzi na Steamu ta nefunguje ani v režimu kontability, nějaké nápady jak hru spustit na Win 10 ?. Definitivní edici si kupovat zatím nechci. Děkuji předem za odpovědi.
Mannoroth
17. 4. 2023 17:51
Ty sis GTA Vice City na Steamu kupoval ještě před vydáním Definitive Edition? Protože regulérní Vice City už na Steamu koupit nelze, pouze ta Definitive Edition. Každopádně zkus všechny režimy kompatibility, spustit hru jako správce, aktualizuj všechny utilitky jako DirectX nebo Visual C++ atd. atd.

Ten problém může být v čemkoliv a je prostě potřeba projít nejprve jednodušší možnosti a postupně přecházet k dalším věcem, které by mohly pomoct.
Morbellius
17. 4. 2023 18:51
Ano originální Vice city jsem si na Steamu kupoval dlouho před Definitivní edicí. Ještě mě napadlo Stáhnout hru s Ulož to v ISO formátu.
Mannoroth
18. 4. 2023 06:29
K tomu se nebudu vyjadřovat, protože něco takového tu nemá co dělat. Každopádně zkus ty možnosti, co jsem navrhoval.
Mannoroth
17. 3. 2023 17:43 Odpovedať
Čeština do GTA III? Check.
Čeština do GTA Vice City? Check.
Čeština do GTA San Andreas? Check.
Čeština do GTA IV? Check.

Čeština do GTA V?
https://www.youtube.com/playlist?list=PLiAxvWRhy7J_zd1SAZu5grBNe6cv4ckIa

Ano, již existuje překlad od lokalizace.net, ale pokud jste se GTA V někdy podívali pořádně na zoubek, určitě jste si všimli, že má někdy až zásadní nedostatky a málo hodin strávených testováním, jestli je všechno v pořádku. Nemluvě o tom, že něco není přeloženo vůbec. Pro porovnání sem tedy dávám k dispozici menší ukázku mého překladu.

Jaký překlad se vám líbí víc?
Šaman
4. 3. 2023 22:26 Odpovedať
Ahoj hráči mám dotaz:
mám origoš San Andreas a když ho zapnu dělá to takový specifický problém že: buď nefunguje myš (v menu se nehýbe nebo se hýbe ale když kliknu nic to nedělá) a když klávesnicí zajedu do hry tak zase buď hýbu pohledem ale klikáním nestřílím a nezaměřuju a nebo se nehýbe obraz vůbec...ale když začnu zběsile zapínat a vypínat menu tak se to po čase jakoby ,,probere,, a ovládání funguje dobře, měl někdo takovej problém a jestli jo jak se toho dá zbavit prosím? Mějte se fajn :-)
Mannoroth
5. 3. 2023 06:17
Stáhni si mouse fix. Na novějších operačních systémech s tím bývají problémy.
GROO
4. 3. 2023 21:45 Odpovedať
Taková malá smutná zpráva ze světa GTA. Ve věku 61let zemřel Tom Sizemore, herec, který daboval Sonny Forelliho v Grand Theft Auto: Vice City. Já osobně ho měl ve filmech moc rád, první scéna z filmu, na kterou si vždy vzpomenu je ze Zachraňte vojína Ryana, jak ho postřelí němec a on po něm hodí svou pistoli, protože mu došly náboje. Neměl jsi lehký život, odpočívej v pokoji...😔
aleš
25. 2. 2023 16:52 Odpovedať
Zdravím pánové.
Měl bych dotaz ohledně GTA 4 .Právě ji hraji na Steamu a měl jsem tam češtinu 3,0. Uplně v poho super a dík. Jenže asi předevčírem zřejmě nějaká aktualizace a najednou jen angličtina. Již se mi tam nepodařilo češtinu opět rozchodit. Dík za nějakou radu.
Mannoroth
26. 2. 2023 06:31
Obávám se, že kromě opětovného pokusu češtinu zprovoznit podle návodu uvedeného zde ti asi nemám jak víc poradit. Vlastním pouze originální krabicovku z roku 2008 a tam holt tyhle problémy ani nemohou vzniknout. Taky kdo ví, co to vůbec bylo za aktualizaci (jestli jen nějaké další odstranění songů, na které vypršela licence, nebo něco jiného)...

Nesetkal se někdo se stejným problémem?
aleš
26. 2. 2023 12:10
Díky za odpověď. Nemám to kde psát. Ještě to zkusím. Jinak škoda. Jsem se na ni těšil, čekal jsem jen na lepší PC
Mannoroth
26. 2. 2023 17:26
Používej prosím odpovědět, když chceš reagovat na něčí komentář, ať tu nevznikají tyhle zbytečné nové témata. Každopádně asi nejsi jediný, kdo s tím má problém. Na Steamu budou určitě nějaké další komentáře ohledně tohoto problému.
Oggy
24. 1. 2023 07:08 Odpovedať
Bjblej dotas, dá se nějak udělat, aby se mi otevřela mapa celého města už na začátku?
Oggy
24. 1. 2023 07:09
GTA Vice City
GROO
24. 1. 2023 08:19
No, oficiálně to určitě nejde, je to kvůli příběhu, který tě do dalších částí mapy zavede až nastane ten správný čas. Neoficiálně to jde různými triky. Třeba pomocí Traineru, což je cheatovací program, který ti to umožní, nebo stažením něčí uložené pozice s hrou odehranou na 100%, někde jsem také četl, že se dá přeletět autem pomocí cheatu nízké gravitace. Jen nevím, co se stane při použití Traineru na oficiální hru na R* launcheru, protože R* rád tyhle věci docela přísně trestá.
petr
21. 1. 2023 18:59 Odpovedať
GTA hraju přes PS a je to bomba a roxtar mohli biste v GTA 5 přidat
Odebraní kargo plane bilo to v misi a bílá to bomba😊👍
GROO
22. 1. 2023 08:00
Jakou řečí mluví tvůj kmen???😱😱😱
VAG
23. 1. 2023 09:43
to výš, tagchle tě posnamená to prafydelni chraný gta onlyne
GROO
23. 1. 2023 11:38
No, nevím, mám v GTA Online nahráno hroznou spoustu dní(natož hodin) ale spočítám na prstech jedné ruky nešikovného dřevorubce, kolik jsem potkal lidí s takovým vyjadřováním. Četl jsem to několikrát, ale i přesto jen matně tuším, "co tím chtěl básník říct".
Mannoroth
23. 1. 2023 17:30
Vybral sis špatného oponenta do této diskuze, Vaginátorku. Právě že GROO toho má v GTA Online nahráno opravdu dost, umí poradit téměř s čímkoliv a píše úplně normálně, takže to vážně nebude tím. Na rozdíl od tebe dával ve škole pozor a naučil se psát normálně a spisovně.

A stejně tak je naprostá blbost to, že třeba násilné hry zvyšují u lidí míru agresivity. Kdo to má v hlavě v pořádku, tak ho nepoznamená nic. Třeba já už toho mám v životě nahráno tolik v různých hrách, že se dá klidně mluvit i o 10 000 hodin a jsem úplně v pořádku. V tvém případě si tím občas ale nejsem moc jistý...
Mannoroth
3. 1. 2023 17:52 Odpovedať
Sice se mi při pohledu na tu zpackanou definitivní edici chce zvracet, ale je hezké vidět, že existují kromě těch českých i velmi kvalitní slovenské překlady všech 3 GTAček z 3D univerza. Dobrá práce!🙂
Olda
3. 1. 2023 13:08 Odpovedať
Dobrá zpráva pro všechny, kteří čekají na češtinu do RDR2 🙂 https://lokalizace.net/archiv/1096
Mannoroth
3. 1. 2023 17:43
To je sice hezký, ale co to má společného se sérií GTA kromě stejného vydavatele?
GROO
9. 1. 2023 06:47
No, třeba i to, že mnoho lidí bere RDR2 jako GTA z divokého západu. Tahle informace tu nepřekáží a určitě někoho zaujme.
A mimochodem, RDR2 a GTAV mají společného ještě něco(vzhledem k tomu, že ty nehraješ GTA Online, tak to zřejmě nevíš). Pokud hraješ Perico Heist, tak se dostaneš při finále do Madrazovy vily. A v jeho kanceláři můžeš na jedné stěně(s trezorem) najít staré fotky jeho předků. A je jasně vidět, že to jsou fotky z RDR2. Takže tam jisté nepatrné provázání je. To jen tak pro zajímavost.😎
Mannoroth
9. 1. 2023 17:50
Spíš je to jenom o úhlu pohledu. RDR2 rozhodně není to stejné, protože sází spíš na propracovanost a formu vyprávění příběhu v otevřeném světě, kdežto GTA s výjimkou GTA 4 vždycky bylo o dělání kravin a pořádné akci.

Nejspíš to správcům Návštěvní knihy nevadí, ale v pravidlech se jasně píše, že jakýkoliv off-topic netýkající se obsahu stránky by tu neměl být. Tenhle příspěvek do té kategorie bohužel spadá, ale jestli tu má zůstat, tak prosím. Mně to nevadí, jen se pozastavuju nad tím, že se to netýká série GTA.😉

A ještě díky za info ohledně té zajímavosti. Rockstar Games totiž rád nenápadně propojuje světy z herních sérií, které vydává viz třeba Carcer City z Manhuntu v sérii GTA.
VAG
10. 1. 2023 01:52
Mannoroth: Vždyť GTA.cz i v novinkách informuje krom GTA i o jiných hrách od Rockstaru, nevidím v tom problém. Jinak by to pochopitelně bylo, kdyby tu dotyčný řešil třeba Call of Duty nebo cokoliv od jiných tvůrců.
Mannoroth
10. 1. 2023 06:21
To jo, ale to už je zase mimo Návštěvní knihu. Ta pravidla platí pouze zde.

Každopádně to asi teda není žádný problém, takže pokud bude mít někdo problém třeba s L.A. Noire, Maxem Paynem, Bully nebo Manhuntem, určitě sem napište.😂
VAG
10. 1. 2023 18:44
Olda informoval ale pouze o českém překladu RDR2, čímž může pomoci různým fans, kteří na ni čekají. Zdejší redakce by sama takovou věc uvedla. Vidím v tom spíš určitou zášť z tvé strany, že co si kdo dovoluje sem dávat odkaz na nějakou jinou Češtinu, kterou nedělal Manník sám.
Mannoroth
11. 1. 2023 06:22
Zášť? To jako vážně? Tak jak je možné, že ve svém následujícím příspěvku chválím slovenštiny pro definitivní edici všech 3D GTAček, když jsem tak vysazenej na to, aby všechno bylo ode mě? Uvažuj trochu, než něco napíšeš. Naopak, autorům docela fandím (i když mě kdysi dost vytočili u GTA 5), aby to jednoho dne úspěšně dotáhli do konce, protože bych si to s jejich češtinou někdy v budoucnu taky rád zahrál.

Já jsem prostě naučenej tak, že se mám chovat podle pravidel a jedno z těch pravidel této Návštěvní knihy říká, že off-topic netýkající se obsahu této stránky by tu neměl být. Jinými slovy, to je všechno, co se netýká série GTA a RDR2 vážně není GTA. To je celý.
VAG
12. 1. 2023 00:01
V tom případě by redakce GTA.cz měla začít zpytovat svědomí kvůli příspěvkům typu Vivat Slovakia a podobně😂
Já prostě nevím, proč to musíš takhle hrotit a i kdyby, tak se o to má starat redakce nebo prostě někdo, kdo tuto knihu spravuje, tak mi připadá dost blbý, že se k tomu ozýváš zrovna ty. Ten člověk nikomu nic neudělal, jeho příspěvek je pozitivní a může být přínosem pro jiné návštěvníky a ty ho hned tak ošklivě setřeš.
parmen94
28. 12. 2022 11:37 Odpovedať
Zdravim. Mám dotaz...funguje vám normálně GTA V a Social Club? Nemůžu se dostat do hry,chce to po mě aktivaci. Nemůžu se ani dostat na stránky Social Clubu a přihlásit se...
Vipertooth
28. 12. 2022 11:39
Jo, zrejme je to nejaký väčší problém 🥲
https://downdetector.com/status/gta5/
Strana:<123456789>
/ 25
Na zobrazovanie grafických smajlíkov využívame knižnicu Twemoji, poskytovanú pod licenciou CC-BY 4.0.